Sıra

Sporcu Adı

Turnuva Adı / Tarihi

Sıklet

Sonuç

1
Begüm Zeynep Taşkın
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
36 Kg
1
2
Melisa Ateş
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
40 Kg
1
3
Rümeysa Çelik
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
55 Kg
2
4
Yağmur Ebru Erbaş
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
45 Kg
2
5
Zafer Erdem Delen
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
36 Kg
2
6
Yağmur Muzaç
Ataşehir Kaymakamlık Kupası (22-24 Mayıs 2017)
40 Kg
3
7
Yusuf Atasoyu
19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik Spor Bayram (19-21 Mayıs 2017)
63 Kg
1
8
Ahmed Muhammed Türker
23 Nisan Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyon (27-30 Nisan 2017)
45 Kg
1
9
Melisa Ateş
23 Nisan Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyon (27-30 Nisan 2017)
45 Kg
1
10
Yağmur Ebru Erbaş
23 Nisan Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyon (27-30 Nisan 2017)
50 Kg
1
11
Begüm Zeynep Taşkın
23 Nisan Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyon (27-30 Nisan 2017)
36 Kg
3
12
Yusuf Atasoyu
MEB Türkiye Birinciliği (12-14 Nisan 2017)
63 Kg
2
13
Yağmur Ebru Erbaş
MEB Yıldızlar İstanbul Şampiyonası (03-07 Nisan 2017)
47 Kg
3
14
Yusuf Atasoyu
MEB Gençler Gruplar Şampiyonası (24-26 Mart 2017)
63 Kg
2
15
Yusuf Atasoyu
Ümitler Milli Takım Seçmeleri (17-19 Mart 2017)
58 Kg
3
16
Yusuf Atasoyu
Ümitler Türkiye Şampiyonası (01-05 Mart 2017)
58 Kg
3
17
Muhammet Emin Aydoğdu
MEB Gençler İstanbul Şampiyonası (21-23 Şubat 2017)
73 Kg
2
18
Yusuf Atasoyu
MEB Gençler İstanbul Şampiyonası (21-23 Şubat 2017)
63 Kg
3
19
Ayşe Ebrar Duran
5. Avrupa Kulüpler Takwondo Şampiyonası (06-09 Şubat 2017)
49 Kg
2
20
Rümeysa Çelik
Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası (30-01 Ocak 2017)
55 Kg
2
21
Fatih Yiğit Balcı
Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası (30-01 Ocak 2017)
49 Kg
3
22
Melisa Ateş
Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası (30-01 Ocak 2017)
44 Kg
3
23
Zafer Erdem Delen
Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası (30-01 Ocak 2017)
37 Kg
3
1- Engin Sevinçer 1-2-3 Ocak Anadolu Yıldızlar İstanbul İl Seçmeleri 41 kg 3.
2- M.Selim Aydın 1-2-3 Ocak Anadolu Yıldızlar İstanbul İl Seçmeleri 52 kg 2.
3- M.Emin Aydoğdu 18-20 Şubat Antalya Avrupa Kulüpler Şampiyonası 63 kg 3.
4- A.Ebrar Duran 18-20 Şubat Antalya Avrupa Kulüpler Şampiyonası 42 kg 2.
5- A.Ebrar Duran 01-02 Mart MEB Gençler İl Seçmesi Bahçeköy-Sarıyer 42 kg 1.
6- Sena Ay 01-03 Nisan Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 53 kg 2.
7- Ebru Özcan 01-03 Nisan Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer +73 kg 1.
8- Burcu Özkan 01-03 Nisan Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 49 kg 1.
9- Ebru Özcan 18-20 Nisan Üniversiteler arası Türkiye Şampiyonası Karabük +73 kg 2.
10- A.Ebrar Duran 27-29 Nisan MEB Gençler Türkiye Gruplar Şamp. Kastamonu 42 kg 1.
11- Melisa Ateş 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 40 kg 1.
12- Z.Erdem Delen 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 36 kg 3.
13- Ahmet Kurt 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 33 kg 3.
14- A.Ebrar Duran 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 49 kg 2.
15- Engin Sevinçer 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 53 kg 1.
16- Yusuf Atasoyu 19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası 63 kg 1.
17- A.Ebrar Duran 25-27 Mayıs MEB Gençler Türkiye Şampiyonası Adana 42 kg 1.
18- A.Ebrar Duran 19-21 Ağustos 30 Ağustos Gençler İstanbul Şampiyonası 49 kg 2.
19- Ali Türksoy 19-21 Ağustos 30 Ağustos Gençler İstanbul Şampiyonası 78 kg 2.
20- M.Emin Aydoğdu 19-21 Ağustos 30 Ağustos Gençler İstanbul Şampiyonası 73 kg 1.
21- Yusuf Atasoyu 07-11 Ekim “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 59 kg 3.
22- Ebru Özcan 11-13 Kasım 10 Kasım Atatürk’ü Anma Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 67 kg 1.
23- Burcu Özkan 11-13 Kasım 10 Kasım Atatürk’ü Anma Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 49 kg 2.
24- M.Emin Aydoğdu 11-13 Kasım 10 Kasım Atatürk’ü Anma Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 74 kg 3.
25- Muhammet Ataoğlu 11-13 Kasım 10 Kasım Atatürk’ü Anma Büyükler İstanbul Şampiyonası – Sarıyer 74 kg 3.
26- M.Emin Aydoğdu 19-20 Kasım 2.Uluslararası Boğaziçi İsmet Iraz Gençler Taekwondo Turnuvası 73 kg 1.
27- A.Ebrar Duran 19-20 Kasım 2.Uluslararası Boğaziçi İsmet Iraz Gençler Taekwondo Turnuvası 49 kg 1.
28- Rümeysa Çelik 30-31 Aralık Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası Bahçelievler 55 kg 2.
29- Melisa Ateş 30-31 Aralık Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası Bahçelievler 44 kg 3.
30- Zafer Erdem Delen 30-31 Aralık Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası Bahçelievler 37 kg 3.
31- Fatih Yiğit Balcı 30-31 Aralık Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası Bahçelievler 49 kg 3.

 

Ayrıca Kulüp Olarak Edindiğimiz Başarılar

-19-20 Mayıs Ataşehir Kaymakamlık Kupası Gençler Bay-Bayan Takım Dördüncülük Kupası
-11-13 Kasım 10 Kasım Atatürk’ü Anma Büyükler İstanbul Şampiyonası Bayanlar Takım Üçüncülük Kupası

1. Engin Sevinçer 23-25 Ocak Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası Bursa-Mudanya 41kg 3.
2. M.Emin Aydoğdu 30-31 Ocak/1 Şubat Gençler İl Birinciliği Şampiyonası Sarıyer/İstanbul 63kg 3.
3. Nisa Bilboğa 20-21-22 Şubat MEB Gençler İstanbul Şampiyonası Bahçeköy/İstanbul 49kg 2.
4. Yusuf Atasoyu 10-11 Şubat Avrupa Kulüpler Şampiyonası Antalya 51kg 3.
5. Burcu Özkan 10-11 Şubat Avrupa Kulüpler Şampiyonası Antalya 46kg 3.
6. M.Emin Aydoğdu 10-11 Şubat Avrupa Kulüpler Şampiyonası Antalya 63kg 3.
7. Yusuf Atasoyu 20-21-22 Şubat MEB Gençler İstanbul Şampiyonası Bahçeköy/İstanbul 51kg 3.
8. Engin Sevinçer 25 Şubat/1 Mart Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası İzmir 41kg 3.
9. A.Ebrar Duran 6-7-8 Mart MEB Yıldızlar İl Seçmesi Bahçeköy/İstanbul 41kg 1.
10. Engin Sevinçer 6-7-8 Mart MEB Yıldızlar İl Seçmesi Bahçeköy/İstanbul 41kg 2.
11. M.Selim Aydın 6-7-8 Mart MEB Yıldızlar İl Seçmesi Bahçeköy/İstanbul 57kg 3.
12. Nisa Bilboğa 25-26-27 Mart MEB Liseler Grup Elemesi Zonguldak 49kg 1.
13. Engin Sevinçer 11-12-13 Nisan MEB Yıldızlar Türkiye Grup Elemesi Kütahya 41kg 3.
14. A.Ebrar Duran 11-12-13 Nisan MEB Yıldızlar Türkiye Grup Elemesi Kütahya 41kg 3.
15. Nisa Bilboğa 25-26-27 Nisan MEB Liseler Türkiye Şampiyonası Adıyaman 49kg 3.
16. Burcu Özkan 01-02-03 Mayıs Ümitler Kupası Şampiyonası Bahçelievler/İstanbul 46kg 1.
17. A.Ebrar Duran 03-04-05 Mayıs MEB Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Konya 41kg 2.
18. M.Emin Aydoğdu 12-13-14 Haziran Fetih Kupası Gençler Şampiyonası Siyavuşpaşa/İstanbul 63kg 1.
19. Yusuf Atasoyu 12-13-14 Haziran Fetih Kupası Gençler Şampiyonası Siyavuşpaşa/İstanbul 51kg 1.
20. Nisa Bilboğa 12-13-14 Haziran Fetih Kupası Gençler Şampiyonası Siyavuşpaşa/İstanbul 49kg 1.
21. Sena Ay 21-22-23 Ağustos Zafer Kupası Büyükler Şampiyonası Bağcılar/İstanbul 49kg 1.
  Sporcunun adı Şampiyona adı Sıklet Derece
1. Yusuf Atasoyu 20 – 25 Mayıs 2014 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası (Marmaris) 45kg 3.
2. Burcu Özkan 31 Ocak-01/02 Şubat 2014 Taekwondo İl Birinciliği 46kg 1.
3. Sena Ay 31 Ocak-01/02 Şubat 2014 Taekwondo İl Birinciliği 49kg 3.
4. Anıl Kara 31 Ocak-01/02 Şubat 2014 Taekwondo İl Birinciliği 80kg 2.
5. Yusuf Atasoyu Anadolu Yıldızlar Şampiyonası 45kg 1.
6. Engin Sevinçer 23 Nisan Ulusal Egemenlik Minikler İl Seçmesi 36kg 1.
7. Mehmet Selim Aydın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Minikler İl Seçmesi 50kg 1.
8. Yusuf Atasoyu Aralık 2014 M.E.B. Okul Sporları Yıldızlar İl Seçmesi Şampiyonası 45kg 1.
9. Ayşe Ebrar Duran Aralık 2014 M.E.B. Okul Sporları Yıldızlar İl Seçmesi Şampiyonası 37kg 5.
10. Zehra Taşçı Aralık 2014 M.E.B. Okul Sporları Yıldızlar İl Seçmesi Şampiyonası 44kg 6.
11. Engin Sevinçer 30 Ağustos Zafer Bayramı Minikler İl Seçmesi 40kg 1.
12. İklil Koç 30 Ağustos Zafer Bayramı Minikler İl Seçmesi 45kg 3.
13. Nisa Nur Eraslan 30 Ağustos Zafer Bayramı Minikler İl Seçmesi 45kg 3.
14. Mehmet Selim Aydın 30 Ağustos Zafer Bayramı Minikler İl Seçmesi 50kg 1.
15. Berkay Tahtalı 30 Ağustos Zafer Bayramı Minikler İl Seçmesi 50kg 3.
16. Bilge Demir Yıldızlar Cumhuriyet Kupası Ahmet Sarı Şampiyonası 44kg 3.
17. Yusuf Atasoyu Yıldızlar Cumhuriyet Kupası Ahmet Sarı Şampiyonası 49kg 1.
18. Mehmet Selim Aydın Yıldızlar Cumhuriyet Kupası Ahmet Sarı Şampiyonası 53kg 1.
19. Nisa Bilboğa 05-06-07 Aralık 2014 Büyükler İl Birinciliği 49kg 1.
20. Ebru Özcan 05-06-07 Aralık 2014 Büyükler İl Birinciliği 67kg 1.
21. M. Emin Aydoğdu 05-06-07 Aralık 2014 Büyükler İl Birinciliği 63kg 3.
1. Burcu Özkan 12–13 Ocak Sarıyer İst. Ümitler Şampiyonası 49kg 2.
2. Burcu Özkan 09–10 Şubat Sarıyer İst. Büyükler Şampiyonası 49kg 1.
3. Burcu Özkan 18–24 Şubat Alanya Büyükler Türkiye Şampiyonası 46kg 3.
4. Burcu Özkan 12–15 Mart Gençler MEB spor oyunları İl seçmesi 49kg 1.
5. Ömer Bayın 22-25 Mart Yıldızlar MEB spor oyunları İl seçmesi 45kg 2.
6. Mertcan Okusun 22-25 Mart Yıldızlar MEB spor oyunları İl seçmesi 49kg 2.
7. Hilal Kuruoğlu 22-25 Mart Yıldızlar MEB spor oyunları İl seçmesi 51kg 2.
8. M.Emin Aydoğdu 22-25 Mart Yıldızlar MEB spor oyunları İl seçmesi 57kg 2.
9. Nisa Bilboğa 21 Nisan Konya 3. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları 47kg 2.
10. M.Emin Aydoğdu 13-17 Mayıs Konya Okullar arası Yıldızlar Türkiye Birinciliği 57kg 1.
11. Burcu Özkan 27–31 Mayıs Denizli Okullar arası Gençler Türkiye Birinciliği 49kg 1.
12. M.Emin Aydoğdu 15-16 Haziran İstanbul Yıldızlar İl Takımı Seçmesi 57kg 2.
13. Ömer Bayın 15-16 Haziran İstanbul Yıldızlar İl Takımı Seçmesi 45kg 2.
14. Burcu Özkan 16–18 Ağustos İller arası Kırıkkale Olimpik Türkiye Birinciliği 49kg 2.
15. Nisa Bilboğa 16–18 Ağustos İller arası Kırıkkale Olimpik Türkiye Birinciliği 49kg 3.
16. Anıl Kara 16–18 Ağustos İller arası Kırıkkale Olimpik Türkiye Birinciliği 80kg 1.
17. Yusuf Atasoyu 16–18 Ağustos İller arası Kırıkkale Olimpik Türkiye Birinciliği 41kg 3.
18. Engin Sevinçer 24-25 Ağustos Minikler İstanbul İl Birinciliği 33kg 3.
1. Hasan Doğuç 03–04 Mart Almanya Uluslararası Gençler Şampiyonası 51kg 1.
2. Hasan Doğuç 16–22 Ocak Antalya Alanya Gençler Türkiye Şampiyonası 51kg 1.
3. Ebru Özcan 16–22 Ocak Antalya Alanya Gençler Türkiye Şampiyonası 63kg 3.
4. Ebru Özcan 27 Şb. 2 Mrt Bahçeköy MEB. İst. Gençler Şampiyonası 63kg 2.
5. Burcu Özkan 27 Şb. 2 Mrt Bahçeköy MEB. İst. Gençler Şampiyonası 46kg 2.
6. A.Atasagun Tat 27 Şb. 2 Mrt Bahçeköy MEB. İst. Yıldızlar Şampiyonası 49kg 3.
7. M.Emin Aydoğdu 27 Şb. 2 Mrt Bahçeköy MEB. İst. Yıldızlar Şampiyonası 57kg 2.
8. Hilal Kuruoğlu 27 Şb. 2 Mrt Bahçeköy MEB. İst. Yıldızlar Şampiyonası 51kg 3.
9. M.Emin Aydoğdu 31 Mart. – 01 Nisan Bahçeköy İst. Yıldızlar Şampiyonası 57kg 1.
10. Mertcan Okusun 31 Mart. – 01 Nisan Bahçeköy İst. Yıldızlar Şampiyonası 49 kg 3.
11. Beyzanur Kırım 31 Mart. – 01 Nisan Bahçeköy İst. Yıldızlar Şampiyonası 37kg 2.
12. Mertcan Okusun 12-13 Mayıs Bahçeköy İst. Minikler Şampiyonası 50kg 3.
13. Sedat Gündüz 12–13 Mayıs Bahçeköy İst. Minikler Şampiyonası 40kg 3.
14. Beyzanur Kırım 12-13 Mayıs Bahçeköy İst. Minikler Şampiyonası 36kg 3.
15. Nisa Bilboğa 24-31 Ağ. Samsun Türkiye Yıldızlar Şampiyonası 47kg 1.
16. Anıl Kara 31 Aralık 01 Ocak Gençler İstanbul İl Birinciliği 73kg 2.
17. Mertcan Okusun 15-16 Aralık Bahçeköy İst. Minikler Şampiyonası 57kg 2.
1. R.Nihan Akdemir 11-15 Ocak MEB Çorum Gençler Türkiye Şampiyonası 55kg 2.
2. Ebru Özcan 11-15 Ocak MEB Çorum Gençler Türkiye Şampiyonası 63kg 3.
3. Şafak Noyan 11-15 Ocak MEB Çorum Gençler Türkiye Şampiyonası 46kg 3.
4. Sena Ay 05-06 Şubat Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 1.
5. Burcu Özkan 05-06 Şubat Gençler İstanbul İl Birinciliği 49kg 2.
6. Ebru Özcan 14-20 Şubat Antalya Alanya Gençler Türkiye Şampiyonası 63kg 3.
7. R.Nihan Akdemir 06-07 Mart Alanya Gençler Milli Takım Türkiye Seçmeleri 55kg 3.
8. Nisa Bilboğa 19-20 Mart Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 44kg 1.
9. Görkem K. Kılıç 19-20 Mart Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 33kg 3.
10. Sena Ay 09-10 Nisan Büyükler İstanbul İl Birinciliği 46kg 2.
11. Şafak Noyan 09-10 Nisan Büyükler İstanbul İl Birinciliği 49kg 2.
12. Hasan Doğuç 09-10 Nisan Büyükler İstanbul İl Birinciliği 54kg 2.
13. Beyzanur Kırım 07-08 Mayıs Minikler İstanbul İl Birinciliği 30kg 2.
14. M.Emin Aydoğdu 07-08 Mayıs Minikler İstanbul İl Birinciliği 57kg 3.
15. R.Nihan Akdemir 04-05 Haziran Gençler İstanbul İl Birinciliği 55kg 1.
16. Hasan Doğuç 04-05 Haziran Gençler İstanbul İl Birinciliği 51kg 1.
17. Burcu Özkan 04-05 Haziran Gençler İstanbul İl Birinciliği 52kg 1.
18. Şafak Noyan 04-05 Haziran Gençler İstanbul İl Birinciliği 49kg 2.
19. M.Emin Aydoğdu 20-25 Haziran Tekirdağ Minikler Türkiye Şampiyonası 57kg 3.
20. Burcu Özkan 24-25 Eylül Ümitler İstanbul İl Birinciliği 49kg 1.
21. Şafak Noyan 24-25 Eylül Ümitler İstanbul İl Birinciliği 49kg 2.
22. Sena Ay 24-25 Eylül Ümitler İstanbul İl Birinciliği 46kg 3.
23. Hasan Doğuç 24-25 Eylül Ümitler İstanbul İl Birinciliği 54kg 3.
24. M.Emin Aydoğdu 08-09 Ekim Minikler İstanbul İl Birinciliği 57kg 1.
25. Beyzanur Kırım 08-09 Ekim Minikler İstanbul İl Birinciliği 33kg 3.
26. Hilal Kuruoğlu 08-09 Ekim Minikler İstanbul İl Birinciliği 50kg 3.
27. Sena Ay 12-13 Kasım Büyükler İstanbul İl Birinciliği 46kg 1.
28. Burcu Özkan 12-13 Kasım Büyükler İstanbul İl Birinciliği 49kg 1.
29. Şafak Noyan 12-13 Kasım Büyükler İstanbul İl Birinciliği 49kg 2.
30. Hasan Doğuç 12-13 Kasım Büyükler İstanbul İl Birinciliği 54kg 3.
31. Sena Ay 03-04 Aralık Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 3.
32. Burcu Özkan 03-04 Aralık Gençler İstanbul İl Birinciliği 49kg 3.
33. Burcu Özkan 31 Aralık 01 Ocak Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 2.
34. Anıl Kara 31 Aralık 01 Ocak Gençler İstanbul İl Birinciliği 73kg 2.
35. Ebru Özcan 31 Aralık 01 Ocak Gençler İstanbul İl Birinciliği 68kg 2.
1. Sena Ay 27-28 Şubat Büyükler İstanbul İl Birinciliği 46kg 1.
2. Merve Bayram 27-28 Şubat Büyükler İstanbul İl Birinciliği 46kg 2.
3. Ebru Özcan 16–18 Mart M.E.B.Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği +59kg 2.
4. Elif Gezer 16-18 Mart M:E:B:Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 37kg 3.
5. R.Nihan Akdemir 16-18 Mart M.E.B.Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 55kg 1.
6. Burcu Özkan 12–14 Nisan M.E. B.Gençler İstanbul İl birinciliği 49kg 1.
7. Hasan Doğuç 12–14 Nisan M.E.B.Gençler İstanbul İl Birinciliği 45kg 1.
8. Sena Ay 12–14 Nisan M.E.B.Gençler İstanbul İl Birinciliği 42kg 1.
9. Şafak Noyan 12–14 Nisan M.E.B. Gençler İstanbul İl birinciliği 42kg 3.
10. R.Nihan Akdemir 26–30 Nisan M.E.B. Kayseri Yıldızlar Türkiye Birinciliği 55kg 2.
11. Sena Ay 15-16 Mayıs Ümitler İstanbul İl Birinciliği 43kg 1.
12. Ebru Özcan 26-27 Haziran Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği +59kg 2.
13. Nisa Bilboğa 26-27 Haziran Yıldızlar İstanbul İl birinciliği 41kg 2.
14. R.Nihan Akdemir 26-27 Haziran Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği 55kg 1.
15. Ebru Özcan 28Tem.- 02Ağ. Nevşehir Yıldızlar Türkiye Birinciliği +59kg 2.
16. R.Nihan Akdemir 28 Tem.- 02Ağ. Nevşehir Yıldızlar Türkiye Birinciliği 55kg 1.
17. Ahmet Tayfun Türkmen 25-26 Eylül Minikler İstanbul İl Birnciliği 45kg 2.
18. Görkem K. Kılıç 25-26 Eylül Minikler İstanbul İl Birnciliği 30kg 2.
19. M Emin Aydoğdu 25-26 Eylül Minikler İstanbul İl Birnciliği 57kg 3.
20. Pınar Bozkurt 25-26 Eylül Minikler İstanbul İl Birnciliği 57kg 3.
21. Ebru Özcan 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 63kg 1.
22. Elif Gezer 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 42kg 3.
23. Hasan Doğuç 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 48kg 1.
24. R.Nihan Akdemir 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 55kg 3.
25. Sena Ay 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 2.
26. Şafak Noyan 06-07 Kasım A.İsa Zaman Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 3.
27. Ebru Özcan 27-28 Kasım İBB İl Finalleri Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği +59kg 2.
28. Burcu Özkan 14–16 Aralık M.E.B.Gençler İstanbul İl Birinciliği 49kg 1.
29. Ebru Özcan 14-16 Aralık M.E.B. Gençler İstanbul İl Birinciliği 63kg 2.
30. Elif Gezer 14-16 Aralık M:E:B. Gençler İstanbul İl Birinciliği 42kg 2.
31. Hasan Doğuç 14–16 Aralık M.E.B.Gençler İstanbul İl Birinciliği 48kg 1.
32. R.Nihan Akdemir 14-16 Aralık M.E.B. Gençler İstanbul İl Birinciliği 55kg 3.
33. Şafak Noyan 14-16 Aralık M.E.B.Gençler İstanbul İl Birinciliği 46kg 1.