2018/3.Dönem GIP Kuşak Sınavı Sonuçları

Ana sayfa » 2018/3.Dönem GIP Kuşak Sınavı Sonuçları

2018/3.Dönem GIP Kuşak Sınavı Sonuçları

Kulübümüzde gerçekleşen 2018 Eylül ayı 3.Dönem GIP kuşak Sınavı sonuçları açıklanmıştır.

Kulüp sporcularımız mayıs ayında yapmış olduğumuz yılın ikinci sınavından beri müsabaka çalışmalarını ve bunun yanında kuşak sınavı için de çalışmalarını sürdürüyordu. Temel teknik ve poomsae gibi Taekwondo’nun temelini oluşturan tüm ek çalışmalara zaman ayırdılar ve değerli hocamız Taekwondo’da Büyük Erkeklerde İLK Avrupa Şampiyonu olan MHK üyesi (Merkez Hakem Kurulu), İHK Başkanı (İstanbul Hakem Komite) Halit Avcı hocamızında katılımlarıyla yılın son kuşak imtihanını gerçekleştirdik.

Fotoğraflar İçin Tıklayın

Taekwondo Kuşakları:

  • 10.GIP –  Beyaz
  • 9.GIP – Beyaz-Sarı
  • 8.GIP – Sarı
  • 7.GIP – Sarı-Yeşil
  • 6.GIP – Yeşil
  • 5.GIP – Yeşil-Mavi
  • 4.GIP – Mavi
  • 3.GIP – Mavi-Kırmızı
  • 2.GIP – Kırmızı
  • 1.GIP – Kırmızı-Siyah
  • 1.DAN – Siyah

Sınava girerek kuşak terfisini hak eden sporcularımızın yeni kuşakları aşağıdaki listede belirtilmiştir. Mavi-Kırmızı üstü kemerlere sahip sporcularımıza katılacakları tüm müsabakalar için şimdiden başarılar diliyoruz.

Sarı Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

1

ALTAY KONURTAY

10.GIP

8.GIP

2

ARMAĞAN DURSUNOĞLU

10.GIP

8.GIP

3

ARSEN DOĞRU

10.GIP

8.GIP

4

BARAN EROĞLU

10.GIP

8.GIP

5

DERVİŞ BULDUŞ

10.GIP

8.GIP

6

ELANUR MUMCU

10.GIP

8.GIP

7

ELİF NAZ ALTUNKAYNAK

10.GIP

8.GIP

8

HARUN EKİNCİ

10.GIP

8.GIP

9

İBRAHİM GÖNENLİ

10.GIP

8.GIP

10

LARA SUDEM OĞUZ

10.GIP

8.GIP

11

MELİH KAAN AKGÜN

10.GIP

8.GIP

12

MELİS AYDIN

10.GIP

8.GIP

13

MİNE KAYA

10.GIP

8.GIP

14

MUHAMMED SAFA TOPRAK

10.GIP

8.GIP

15

MUSTAFA SEFA DÜBÜŞ

10.GIP

8.GIP

16

MUSTAFA SELİM BAKKAL

10.GIP

8.GIP

17

OĞUZ GÜLAŞTI

10.GIP

8.GIP

18

ÖMER DURSUNOĞLU

10.GIP

8.GIP

19

ÖYKÜ GÖNENLİ

10.GIP

8.GIP

20

RECEP GÜNDOĞAN

10.GIP

8.GIP

21

SAHİL NAVİDİ

10.GIP

8.GIP

22

SEDEN SEÇİL BATAK

10.GIP

8.GIP

23

YAVUZHAN TANBEY BİBEROĞLU

10.GIP

8.GIP

24

YILDIRIM KAAN KADIOĞLU

10.GIP

8.GIP

25

YUNUS EMRE DEMİRHİNDİ

10.GIP

8.GIP

26

YUSUF DURSUNOĞLU

10.GIP

8.GIP

27

YUSUF İLHAN ALTUNKAYNAK

10.GIP

8.GIP

 

Yeşil Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

28

ALEADDİN ERDEM BAKKAL

8.GIP

6.GIP

29

BARANCAN DOĞAN

8.GIP

6.GIP

30

EMRE DOĞAN

8.GIP

6.GIP

31

ERKAN YILDIZ

8.GIP

6.GIP

32

EYÜPHAN AYDIN KOÇ

8.GIP

6.GIP

33

HAKAN AKGÜN

8.GIP

6.GIP

34

ZEYNEP KOÇ

8.GIP

6.GIP

 

YeşilMavi Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

35

ALİZİYA ÖZKAYA

6.GIP

5.GIP

36

KUZEY ALAGÖZ

7.GIP

5.GIP

37

RÜMEYSA TERZİ

7.GIP

5.GIP

 

Mavi Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

38

AYKUT HINIK

6.GIP

4.GIP

39

CANSU DOĞAN

6.GIP

4.GIP

40

CUMALİ ALTUNKILIÇ

6.GIP

4.GIP

41

ERTUĞRUL PUL

6.GIP

4.GIP

42

ZEYNEP HÜMEYRA ÖZDEMİR

6.GIP

4.GIP

 

Kırmızı Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

43

EMRE AKDEMİR

3.GIP

2.GIP

44

EMRE AKGÜL

3.GIP

2.GIP

45

KAAN ŞERAFETTİN BAŞAR

4.GIP

2.GIP

46

SEVGİ KÜÇÜK

3.GIP

2.GIP

47

SILA NUR DOĞAN

4.GIP

2.GIP

48

YUNUS EMRE SAĞLAM

4.GIP

2.GIP

 

KırmızıSiyah Kuşağa Geçmeye Hak Kazanan Sporcular:

 

Adı Soyadı

Eski Kuşağı

Yeni Kuşağı

49

M. KAAN ÇOLAKOĞLU

2.GIP

1.GIP

50

ÖZGE KALKAN

2.GIP

1.GIP

51

ŞEHRAZAT ŞAHPAZ

2.GIP

1.GIP

52

ZELİHA SUDE ÖZDEMİR

2.GIP

1.GIP

Fotoğraflar İçin Tıklayın[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2019-01-17T04:44:41+00:006 Kasım 2018|

Siz de fikrinizi belirtin