Anadolu Yıldızları Ligi İstanbul Seçme Sonuçları

Ana sayfa » Anadolu Yıldızları Ligi İstanbul Seçme Sonuçları
  • Şampiyona Sonuçları

Anadolu Yıldızları Ligi İstanbul Seçme Sonuçları

ANADOLU YILDIZLARI İSTANBUL ŞAMPİYONASI SEÇME SONUÇLARI

(30-31 ARALIK 2016 / 01 OCAK 2017) BAHÇELİEVLER SPOR SALONU

 

Kulübümüz Sporcularının da katıldığı Anadolu Yıldızları İstanbul Şampiyonasında,

Rümeysa Çelik 55 Kg Bayanlar İkinci
Melisa Ateş 44 Kg Bayanlar Üçüncü
Zafer Erdem Delen 37 Kg Erkekler Üçüncü
Fatih Yiğit Balcı 49 Kg Erkekler Üçüncü

yukarıdaki şekilde 4(dört) sporcumuz madalya sahibi olmuştur. İlk müsabaka tecrübelerinde böyle bir derece elde etmiş olmalarından dolayı sporcularımızı tebrik ediyoruz.

Müsabakada Tüm Sonuçlar:
Avrupa ve Anadolu olarak ayrı ayrı müsabakalar yapıldı. Anadolu Yakasına ait sonuçlar daha aşağıdadır.

ANADOLU YILDIZLARI AVRUPA YAKASI İSTANBUL ŞAMPİYONASI

(30-31 ARALIK 2016 / 01 OCAK 2017) BAHÇELİEVLER SPOR SALONU

33 KG YILDIZ ERKEKLER 37 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Yiğit Yaman Hidayet Türkoğlu Sk. 1 Medet Tutumoğlu Vayettin Yıldırım Sk.
2 Hasan Fahri Akaslan Bayrampaşa Yıldızlar Sk. 2 Bedri Mula Bayrampaşa Bilgi Sk.
3 Berat Güneş Başakşehir Köyiçi Sk. 3 Zafer Erdem Belen Cihan Sk.
4 Düzgün Umut İmre Bahri Tanrıkulu Sk. 4 Yusuf Mehmet Aslan Silivri Sk.
41 KG YILDIZ ERKEKLER 45 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Muhammed Can Güneş Vayettin Yıldırım Sk. 1 Hüseyin Cengiz Saraç Silivri Erel Sk.
2 Bilal Küskü İBB Sk. 2 Enes Mustafa Işık Başakşehir Sk.
3 Mustafa Tekin BBSK 3 Furkan Oytun Ayçin Bayrampaşa Yıldızlar Sk.
4 Emir Korkmaz BBSK 4 Metin Yıldırım BBSK
49 KG YILDIZ ERKEKLER 53 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Ömer Yasin Orhan İBB Sk. 1 Öktem Kahraman BBSK
2 Ahmet Emin Dal BBSK 2 Mehmet Ardıçgil İstanbul Yavuz Sk.
3 Fatih Yiğit Balcı Cihan Sk. 3 İklil Koç Hidayet Türkoğlu Sk.
4 Ferhat Melih Yurdakon Vayettin Yıldırım Sk. 4 Ahmet Utku Kaya Başakşehir Köyiçi Sk.
57 KG YILDIZ ERKEKLER 61 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Yusuf Ulaş Demirbaş BBSK 1 Emre Yıldız GOP Erdoğan Sk.
2 Doğukan Çelik Bahri Tanrıkulu Sk. 2 Mustafa Can Karavil Bayrampaşa Yıldızlar Sk.
3 İzzet Köse GOP Bld. Sk. 3 Mehmet Emin Satman Altunçevik Sk.
4 Uğurcan Kaya İstanbul Yavuz Sk. 4 Yunus Yılmaz Albayrak Vayettin Yıldırım Sk.
65 KG YILDIZ ERKEKLER 65+ KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Onur Eski BBSK 1 Ahmet Emir Yılmaz Zeytinburnu Sk.
2 Enes Büyükyılmaz Yiğit Sk. 2 Muhittin Feyyaz Pekcan Başakşehir Ünlü Sk.
3 Yusuf Efe Altunçevik Sk. 3 Cihan Tutku Akgün BBSK
4 Efe Aydemir GOP Bld. Sk. 4 Yasin Kazancı Özdemir Sk.
29 KG YILDIZ BAYANLAR 33 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Eylül Çetin Esenler Yavuz Selim Sk. 1 Şeydanur Öztürk BBSK
2 Edanur Keskin Altunçevik Sk. 2 Meryem Goğrugörün Ghsim Beylikdüzü Halk Eğt.Sk.
3 3 Fatma Sevde Tutar Başakşehir Köyiçi Sk.
4 4 Öznur Sultan Özgür Başakşehir Köyiçi Sk.
37 KG YILDIZ BAYANLAR 41 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Zeynep Ceren Çolpan Başakşehir Sk. 1 Rümeysa Demirel İstanbul Yavuz Sk.
2 Ceyda Bayramoğlu Başakşehir Sk. 2 Semanur Şahin Aytan Sk.
3 Havza Nur Gül Bağcılar Olimpik Sk. 3 Selin Seylan Fırat Özdemir Sk.
4 Hatice Akgün Öğretici Gençlik Sk. 4 Gizem Karakaya Bahçelievler Gençlik Sk.
44 KG YILDIZ BAYANLAR 47 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Elif Acınal BBSK 1 Şükran Arife Akdemir Rumeli Kavağı Sk.
2 Sude Naz Ertürk Bağcılar Bld. Sk. 2 Aleyna Özgüner Altunçevik Sk.
3 Melisa Ateş Cihan Sk. 3 Helin Avşar İBB Sk.
4 Bahar Gümüş Senoz Sk. 4 Saliha Yıldız İBB Sk.
51 KG YILDIZ BAYANLAR 55 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 İlayda Şen BBSK 1 Melike Sırdaş Turkuaz Sk.
2 Semina Özhan Silivri Erel Sk. 2 Rümeysa Çelik Cihan Sk.
3 Selin Boğa GOP Erdoğan Sk. 3 Yagmur Ergül GOP Erdoğan Sk.
4 Dilara Begüm Dinç Kılıç Sk. 4 Pınar Merdin İstanbul Yavuz Sk.
59 KG YILDIZ BAYANLAR 59+ KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Huriye Nur Ergin İstanbul Yavuz Sk. 1 Berfin Erdoğan İstanbul Yavuz Sk.
2 Dilara Göz Turkuaz Sk. 2 Berra Nil Hasanoğlu Sultangazi Bld. Sk.
3 Gülsemin Canbaz Bahçelievler Gençlik Sk. 3 Azra Başak Aslan Cankılıç Sk.
4 Yagmur Köse Bağcılar Olimpik Sk. 4 Sinem Yağcı GOP Bld. Sk.

ANADOLU YILDIZLARI ANADOLU YAKASI İSTANBUL ŞAMPİYONASI

(30-31 ARALIK 2016 / 01 OCAK 2017) BAHÇELİEVLER SPOR SALONU

29 KG YILDIZ BAYANLAR 33 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Saniye Taşdemir Tuzla Bld. Sk. 1 İlayda Şimşek Yenigün Sk.
2 Büşra Nur Kurt Öyküm Sk. 2 Zeynep Damla Kabuk Doğuş Sk.
3 Salmira Üldes Sancaktepe Bld. Sk. 3 Gülçin Tuğba Karaçoban Sancaktepe Bld. Sk.
4 4 Aybüke Muğlu Tuzla Bld. Sk.
37 KG YILDIZ BAYANLAR 41 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Nisa İmamoğlu Sancaktepe Bld. 1 Efsa Pekgöz Yavuz Sultan Sk.
2 Gamze Ay Tuzla Bld. Sk. 2 Hatice Karayiğit Sancaktepe Bld. Sk.
3 İnci Tarakçı Sancaktepe Birleşim Sk. 3 Sümeyye Kılavuzoğlu Sancaktepe Bld. Sk.
4 İlknur Coşar Yavuz Sultan Sk. 4 Elifnur Kaya Sancaktepe Bld. Sk.
44 KG YILDIZ BAYANLAR 47 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Zeynep Duman Stildo Sk. 1 Fatıma Zehra Kılıç Yavuz Sultan Sk.
2 Ayşenur Sude Eroğul Uzunçavdar Sk. 2 Nazar Uzun Ümraniye Kahraman Sk.
3 Ayça Aybüke Aslan Yavuz Sultan Sk. 3 Tuğçe Sertkaya Sancaktepe Birleşim Sk.
4 Merve İzmirli Birleşim  Gençlik Sk. 4 Başak Göç Sancaktepe Bld. Sk.
51 KG YILDIZ BAYANLAR 55 KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Eylül Şafak Yavuz Sultan Sk. 1 Melissa Canlı Tuzla Bld. Sk.
2 Beyza Tekin Tuzla Bld. Sk. 2 Ceyda Taşdemir Ümraniye Kahraman Sk.
3 Gizem Gençalioğlu Sancaktepe Bld. Sk. 3 Aleyna Nur Dura Uzunçavdar Sk.
4 Hazal Işıl Olkun Yenigün Sk. 4 Zeynep Aydınız Pendik Bld. Sk.
59 KG YILDIZ BAYANLAR 59+ KG YILDIZ BAYANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Şeyma Elif Hınçal Uzunçavdar Sk. 1 Tuğba Gürses Kafkas Sk.
2 Hayrunnisa Koca Pendik Bld. Sk. 2 Sümeyye Özdemir Sancaktepe Birleşim Sk.
3 Kevser Özbek Öyküm Sk. 3 Rabia Özdemir Çağlayan Sk.
4 Sude Yaren Uzunçavdar Uzunçavdar Sk. 4 Döndü Nur Şimşek Pendik Bld. Sk.
33 KG YILDIZ ERKEKLER 37 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Ata Özkan Yavuz Sultan Sk. 1 Ömer Faruk Erdem Sancaktepe Bld. Sk.
2 Berat Koç Tuzla Bld. Sk. 2 İbrahim Orhan Işık Orhan Yenmiş Sk.
3 Onat Aslım Yenigün Sk. 3 Talha Yenigün Yenigün Sk.
4 Mustafa Alp Türk Sancaktepe Bld. Sk. 4 Nihat Cenik Sancaktepe Bld. Sk.
41 KG YILDIZ ERKEKLER 45 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 İbrahim Coşar Tuzla Bld. Sk. 1 Ömer Faruk Dayıoğlu Sancaktepe Bld. Sk.
2 Akif Satılmış Sancaktepe Bld. Sk. 2 Taha Karpuzoğlu Özel Maltepe Sk.
3 Halil Emin Biçer Yavuz Sultan Sk. 3 Haktan Can Kaynarca Gençlik Sk.
4 Burak Doğukan Dörtbaş Tuzla Bld. Sk. 4 Alperen Baykuş Yavuz Sultan Sk.
49 KG YILDIZ ERKEKLER 53 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Akın Kökçü Yavuz Sultan Sk. 1 Bayram Ali Yılmaz Tuzla Bld. Sk.
2 Oğuzhan Çelik Öyküm Sk. 2 Bilal Özben Tuzla Bld. Sk.
3 Ceyhun Özer Tuzla Bld. Sk. 3 Hüseyin Efe Dayı Tuzla Bld. Sk.
4 Mustafa Bender Ümraniye Kahraman Sk. 4 Oğuzhan Cemal Kolukısaoğlu Kaynarca Gençlik Sk.
57 KG YILDIZ ERKEKLER 61 KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Mustafa Yılmaz Tuzla Bld. Sk. 1 Enes Aykıroğlu Yenigün Sk.
2 Selim Aydın Özel Maltepe Sk. 2 Taha Göktuğ Şahin Öyküm Sk.
3 Mehmet Eren Aydoğan Yenigün Sk. 3 Yusuf Zurnacı Doğuş Sk.
4 Hasan Ege Sarıçayır Yankı Sk. 4 Metin Hasan Şenoğlu Yenigün Sk.
65 KG YILDIZ ERKEKLER 65+ KG YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ ADI SOYADI KULÜBÜ
1 Oğuzhan Durna Tuzla Bld. Sk. 1 Muhammet Semih Batı Kaynarca Gençlik Sk.
2 Abdullah Kara Uzunçavdar Sk. 2 Talha Burak Gürses Kafkas Sk.
3 İbrahim Akarsu Sancaktepe Birleşim Sk. 3 Mehmet Emin Gençkurt Öyküm Sk.
4 Muhammed Ali Özdemir Üsküdar Karaboğa Sk. 4

 

2019-01-17T04:44:43+03:001 Ocak 2017|

Siz de fikrinizi belirtin