Ataşehir Kaymakamlığı İkincilik Kupasını Kaldırdık

3. Çocuk ve Gençlik Gelişim Oyunları Taekwondo Şampiyonası ve Ataşehir Kaymakamlığı Kupası

Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneği ve Ataşehir Kaymakamlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen, 3. Çocuk ve Gençlik Gelişim Oyunları Taekwondo Şampiyonası ve Ataşehir Kaymakamlığı Kupası 22-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Kulübümüzden madalya kazanma şansı elde eden sporcularımız:

  • Begüm Zeynep Taşkın  –  36 Kg  –  Birinci
  • Melisa Ateş  –  40 Kg  –  Birinci
  • Zafer Erdem Delen  –  36 Kg  –  İkinci
  • Yağmur Muzaç  –  40 Kg  –  Üçüncü
  • Yağmur Ebru Erbaş  –  45 Kg  –  Üçüncü
  • Rümeysa Çelik  –  55 Kg  –  İkinci (Yıldızlar)

6 sporcumuz dereceye girme şerefine erişirken, diğer sporcularımızda yarışmada başarılı olmak için ellerinden geleni yaptı.

2. Gün yaptığımız 4 final müsabakasından maalesef sadece 1 tanesini kazanabildik. Diğer ikisini 1 puan farkla ve diğerini de altın vuruşta kaybederek diğer altın madalyalara ulaşamadık.

Sonuç olarak, sadece 2 puan farkla birincilik kupasını kazanma şansını kaybedip Miniklerde İstanbul İkinciliği Kupası kazandık.
Genel klasmanda ise sadece 1 puan farkla beşincilik kupasını kaçırdık.

Madalya mücadelelerini son ana kadar devam ettiren sporcularımızı tebrik ediyoruz. Her zaman ki gibi birbirinden güzel ve seyir zevki yüksek maçlar çıkartarak turnuvaya renk kattıkları içinde her birisine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. (Bravo Çocuklar!!!)

Mükemmel Bir Organizasyondu

Turnuvada emeği geçen Ataşehir Kaymakamlığı GSİM, Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneği başta olmak üzere, tüm hakem, antrenör ve sporculara teşekkür ederiz.

Müsabakaya Ait Resimler:

Previous post Kuşak Sınavı (Mayıs 2017)
Next post Geleneksek Cihan Spor Kulübü İftarı