CSK Minikler İstanbul Üçüncüsü

CİHAN SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ

28-29-30 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında İstanbul/Maltepe’de gerçekleşen Türkiye Taekwondo Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği Minikler İstanbul Şampiyonasında kulübümüzün minik sporcuları ile yarıştık.

Minik sporcularımızdan deneyimli olan-olmayan her birinin gösterdiği mücadele nefes kesiciydi.
Şampiyonada 1.Gün sonunda Ahmed Muhammed Türker 1.(Birinci), Begüm Zeynep Taşkın 1.(Birinci) olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.

Bu sonuçlarla beraber kulübümüz;

  • Genel Klasmanda 3.(Üçüncü)
  • Erkeklerde 5.(Beşinci)
  • Bayanlarda 8.(Sekizinci)

olarak turnuvayı 3 kupa ve 2 altın madalyayla tamamladı.

Ayrıca Cihan Emre Akdemir hocamızın yurt dışında olması sebebiyle sporcularımıza yardımcı olan Makbule Tuğrul,  Özkan Çabuk ve Mehmet Yümlü hocalarımıza da çok teşekkür ederiz.

40 KİLO BAYAN MİNİKLER – BEGÜM ZEYNEP ŞAMPİYON

Maltepe’de yapılmış olan TTFİST Minikler İstanbul Şampiyonasının 3.Gününde yaptığı birbirinden zorlu 6 maç sonucunda İstanbul Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

45 KİLO ERKEK MİNİKLER – AHMED MUHAMMED ŞAMPİYON

TTFİST Minikler İstanbul Şampiyonasının 1.Gününde yaptığı maçlarda rakiplerine karşı verdiği 6 maçlık mücadelenin sonucunda İstanbul Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

İSTANBUL’DAN MUHTEŞEM ATAK

İstanbul’un yeni İl Temsilci Dr. Selçuk Aksak’ın önderliğinde düzenlenen ilk organizasyon olan “Türkiye Taekwondo Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği Minikler İstanbul Şampiyonası” yüksek standartlarda yapılan birçok şampiyonaya taş çıkardı. Bu atakla beraber, Türkiye Taekwondosunu ve Dünya Taekwondo’suna öncü olabilecek yeniliklere kapı açılmış oldu. Organizasyonda maddi ve manevi emeği geçen herkese CİHAN SPOR KULÜBÜ olarak teşekkürü borç biliriz.

 

Turnuva Fotoğrafları:

2018/2 Cihan SK Kuşak Terfi Sınavı Previous post 2018/2.Dönem GIP Kuşak Sınav Sonuçları
Next post 2 Altın 1 Gümüş