Madalya Kutlamaları (Şubat 2017)

Fatih Yiğit Balcı, Melisa Ateş, Rümeysa Çelik, Zafer Erdem Delen, Ayşe Ebrar Duran

Sporcularımızdan Ayşe Ebrar Duran, Rümeysa Çelik, Melisa Ateş, Zafer Erdem Delen ve Fatih Yiğit Balcı 2017 yılının ilk madalyalarını kazandılar. Kazandıkları başarıların ve madalyaların, kulübümüzdeki diğer sporcularımıza örnek teşkil etmesi için küçük bir kutlama düzenledik.

30-31 Aralık 2016 ve 1 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen ANA-LİG (Anadolu Yıldızları Ligi) İstanbul Seçmelerinde başarı gösteren sporcularımız:

  • Rümeysa Çelik 55 Kg İkinci
  • Melisa Ateş 44 Kg Üçüncü
  • Zafer Erdem Delen 37 Kg Üçüncü
  • Fatih Yiğit Balcı 49 Kg Üçüncü

06-09 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen 5.Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonasında başarı gösteren sporcularımız:

  • Ayşe Ebrar Duran 49 Kg İkinci

 

Seyfettin Akdemir: “Önce Okul Derslerinizde Başarılı Olacaksınız”

Kulübümüz kurucusu, taekwondo sporunda antrenör ve hakemlik kariyeri olan ve aynı zamanda Matematik öğretmeni olan Seyfettin Akdemir, her şeyin taekwondo olmadığını hayatta aile ve okul gibi daha önemli şeylerinde olduğunu vurgulayarak, minik-yıldız sporcularımıza “Taekwondo da başarılı olmak istiyor olabilirsiniz, olacaksınız da ama önce derslerinizde başarılı olarak ailelerinizi sevindirmelisiniz.” dedi.

Madalyaları Aykut Poyraz Takdim Etti

Zeytinburnu Abdülhak Hamit Orta Okulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aykut Poyraz, sporcularımızı başarılarından dolayı kutladı ve milli sporcu olmanın ve ülkemizin bayrağını taşımanın ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. Sporcularımızın madalyaları da Aykut Poyraz tarafından takdim edildi.

 

Velilerimizin elleriyle hazırladığı birbirinden güzel yiyeceklerle kutlamaları sonlandırdık.
Sporcularımız bu kutlamalardan oldukça kârlı çıktı 🙂

 

MEB Gençler İstanbul Şampiyonası Mart 2017 Previous post MEB Gençler İstanbul Şampiyonası Mart 2017
Taekwondo Antrenör Semineri Next post ETU Antrenör Semineri 2017