19 Mayıs Gençler İl Seçmesi Reglamanı

Ana sayfa » 19 Mayıs Gençler İl Seçmesi Reglamanı

19 Mayıs Gençler İl Seçmesi Reglamanı

İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ

19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI GENÇLER  İL SEÇMESİ

Müsabaka Tarihi:                                  19-20-21 MAYIS 2017
Müsabaka Yeri:                                      SARIYER BAHÇEKÖY
Müsabakaların Başlama Saati:           19 MAYIS 2017 SAAT:09:00
Müsabaka Listelerinin Sunumu         17.05.2017 ÇARŞAMBA   Saat: 18:00’a kadar //kulup.isttit.com  adresine yapılacaktır.
 Esame listelerinin asılları RESMİ ANTRENÖRtarafından bizzat teslim edilecektir. Esame listeleri //kulup.isttit.com adresinden –SİSTEMDEN    çıkartılacaktır sisteme girmeyen sporcular  tartı günü listeyle gelseler bile kesinlikle  tartıya alınmayacaktır. Tüm antrenörlerimiz bu konuda dikkatli olması gerekmektedir.

SIKLETLER

GENÇ ERKEKLER : 45-48-51-55-59-63-68-73-78- +78 Kg
GENÇ BAYANLAR : 42-44-46-49-52-55-59-63-68- +68 Kg

KATEGORİ

KATEGORİ
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
GENÇ ERKEKLER
 45-48-73
 59-63-68
 51-55-78-+78
GENÇ BAYANLAR
 44-46-59
 42-49-52-55
 63-68-+68

MÜSABAKA TARTI TARİHİ VE YERİ

TÜM SIKLETLERİN TARTISI 18  MAYIS  2017 PERŞEMBE GÜNÜ  SAAT: 18:00-19:30 ARASINDA:
AVRUPA YAKASI: BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU
     Tartı Hakemleri:
  • İdris YAVUZ
  • Mustafa ÇAYIR
  • Cemal KABADAYI
  • Nuray BEŞENK
  • Sakine KÜÇÜKAKYÜZ
ANADOLU YAKASI: BURHAN FELEK  KAMP EĞİTİM MERKEZİ
    Tartı Hakemleri:
  • Ali KOÇ
  • Oğuzhan AKKAYA
  • Mustafa ATMACA
  • Latife EFE
  • Buse FEYZİOĞLU 

TEKNİK TALİMAT:

  1. Genç Bay-Bayanlarda 2000-2001-2002  doğumlu sporcular müsabakaya girebileceklerdir.
  2. Müsabakalara; kırmızı-siyah  (1 Gıp) ve daha üstü kuşak derecesine sahip olan sporcular katılabilecektir.
  3. Müsabakalarda kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya nüfus cüzdanı ve 2017 vizeli Lisansla geleceklerdir.
  4. Yarışmalar, Elektronik Sistem’le yapılacak olup, tüm yarışmacılar; selfguard Kask   hariç,NOT: eski sensörlü çoraplar  kullanılacaktır olanlar getirecek topukluk müsabakada verilecektir .diğer dişlik kavallık kagi malzemelerini kendileri getireceklerdir.
  5. Doboklarda Ay-Yıldız amblemi ve Türkiye yazısı olmayacaktır.
  6. Bu müsabaka, 2017 yılı Taekwondo Federasyonu talimatlarına göre yapılacaktır.
NOT: TALİMATTA YER ALMAYAN KONULARDA İSTANBUL İL TEMSİLCİSİ VE İL HAKEM KOMİTESİ YETKİLİDİR.
MUSTAFA BULUT
MEHMET ÇALIŞKAN
CEMAL KABADAYI
ALİ KOÇ
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ
İDRİS YAVUZ
YAPRAK AVCI
OĞUZHAN AKKAYA
MUSTAFA ÇAYIR
NECMETTİN ÖZEL
MUSTAFA ATMACA
TEYFİK ÇELİK
KİBAR UZUNÇAVDAR
HACER UZAN
ABDULLAH ERTEN
LATİFE EFE
MUSTAFA ÇOBAN
HALİDUN YAYLA
VOLKAN YILDIRIM
GAMZE AŞÇI
İNCİ ENA ELMAS
MUSTAFA KEMAL GÖÇGÜN
CEM KARABACAK
NURAY BEŞENK
HİKMET  GÜZELKOKAR
BÜŞRA DUMAN
SERKAN OKÇU
GÜLŞEN AVCI
YASİN YİĞİT
BURAK BAĞIRSAKÇI
BURCU ARUN
HİKMET  GÜZELKOKAR
OSMAN KARADAĞ
NİHAL ERTÜRK KOCA
MURAT BOZOK
SELİN AYKUTLU
AGİT FİDAN
BİLAL KAHVECİ
AHMET AKPINAR
AHMET BURAK BOZKURT
BURCU ÖZKAN
BURAK GÖKBULUT
DERYA MARAŞLI
ELİF ACAR
CÜNEYT AVLAR
DEVRİM BİRSÖZ
EMRE ERSÖZ
ELNUR KARAKULAKKÜÇÜK
EMRE CELEP
ESRA OKUMUŞ
ERKAN ŞAHİN
ESRA KANDEMİR
GÜL AYHAN KAHRAMAN
FARUK SADİ
GÖZDE İN
HİLMİ BAYAT
HASAN İLKAR
HİLAL MORKOÇ
KÜRŞAT MORKOÇ
İZZET SÖYLEMEZ
KADİR TEMÜZ
MELİS SENANUR AĞKUŞ
MEHMET LEVENT KALAYCI
MEHTAP ODABAŞ
MERVE MEHMETALİOĞLU
MERVE AKTÜRK
MERVE DOĞAN
MUHAMMED FURKAN CİNİSLİ
METİN MALAY
MİNA DÖNDÜ PASLI
NAİL IŞIK
MUHAMMET TALHA KARAKAŞ
MUHARREM KILIÇ
OZAN POLAT
NİLAY GÖKÇE GÜMÜŞBAŞ
NURCAN ARSLAN
SAİT BAL
RAHİME EYMEN BAKIR
SADİ ATAGÜN
SEMA GÜZEL
SALİHA TİK
SELİN KILIÇ
SİNAN KELEŞ
SERHAT PURCU
SEVDA AYSU
VEDAT UZUN
ŞERMİN ÇİL
TUĞÇE KAYA
H.BAYRAM DOĞAN
YASEMİN GÖKAY
YASİN AYDIN

KAYNAK: İSTTİT, Detaylar için www.isttit.com’u ziyaret ediniz.

2019-01-17T04:44:42+03:009 Mayıs 2017|

Siz de fikrinizi belirtin