Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) İstanbul Seçmeleri

Ana sayfa » Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) İstanbul Seçmeleri

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) İstanbul Seçmeleri

  1. İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ

Müsabakanın Adı: Anadolu Yıldızlar Ligi Anadolu-Avrupa Seçmesi

Müsabaka Tarihi: 29-30-31 Aralık 2017 – 01 Ocak 2018

Müsabaka Yeri: SARIYER SPOR SALONU

Müsabakaların Başlama Saati: 29 Aralık 2017 Saat 09:00 VE  31 Aralık 2017 Saat 09:00

SIKLETLER

  • Yıldız Kızlar: 29-33-37-41-44-47-51-55-59 +59 Kg
  • Yıldız Erkekler: 33-37-41-45-49-53-57-61-65 +65 Kg

MÜSABAKA TARTI TARİHİ VE YERİ

TÜM SIKLETLERİN TARTISI 27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT: 18:00-20:00 ARASINDA:

  • AVRUPA YAKASI: BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU
  • ANADOLU YAKASI: BURHAN FELEK KAMP EĞİTİM MERKEZİ

 

TEKNİK TALİMAT:

  1. 2016-2017 TARİHLERİNDE TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONUNUN DÜZENLEDİĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONALARININ MİNİKLER-YILDIZLAR VE POOMSE ŞAMPİYONALARINDA İLK SEKİZE (8) GİRMİŞ SPORCULAR İŞTİRAK EDEMEYECEKTİR
  2. MÜSABAKA ANADOLU YAKASI – AVRUPA YAKASI OLARAK AYRI AYRI YAPILACAKTIR.
    • AVRUPA YAKASI 29-30 ARALIK 2017 TARİHLERİNDE,
    • ANADOLU YAKASI 31 ARALIK 2017 – 01 OCAK 2018 TARİHLERİNDE
    • SARIYER SPOR SALONUNDA OLACAKTIR.
  3. EN AZ MAVİ KIRMIZI VE ÜSTÜ KEMERE SAHİP 2004-2005-2006 DOĞUMLU SPORCULAR MÜSABAKAYA KATILACAKLARDIR
  4. MÜSABAKADA KİLO TOLERANSI KESİNLİKLE OLMAYACAKIR.
  5. MÜSABAKALARDA 2017 VİZELİ LİSANS İLE FERDİ VE OKUL LİSANSI DA GEÇERLİ OLACAKTIR.
  6. TRANSFERİ SÖZ KONUSU SPORCULARIN DURUMLARINI BELİRTEN DİLEKÇE GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. SPORCULAR İKAMETİ BULUNAN YAKADA MÜSABAKAYA GİRECEKLERDİR.
  7. MÜSABAKALAR ELEKTRONİK SİSTEMDE YAPILACAK OLUP ELEKTRONİK ÇORAPLARI KULÜPLERİNDEN TEMİN EDİP MÜSABAKAYA O ŞEKİLDE GİRECEKLERDİR
  8. MÜSABAKALARDA CAMLI KASK KULLANILACAKTIR
  9. DOBOKLARDA VE EŞOFMANLARDA AY YILDIZLI BAYRAK VEYA TÜRKİYE YAZISI OLMAYACAKTIR.
  10. SPORCULAR TARTIYA GELİRKEN YANLARINDA İNTERAKTİF ÇIKTISINI DA GETİRECEKLERDİR.
  11. REGLAMAN VE GEREKLİ DUYURULAR İL MÜDÜRLÜĞÜ SAYFASINDAN YAPILACAKTIR. //istanbul.gsb.gov.tr WEB SİTESİNDEKİ DUYURULAR KISMINDAN KURA VE MÜSABAKA GÜNLERİNİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  12. ESAME LİSTELERİ EXCEL FORMATINDA oguzhanakkaya@hotmail.com ADRESİNE EN GEÇ 27 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 12:00’A KADAR GÖNDERİLECEKTİR.
  13. MÜSABAKADA 2017 YILI VİZEL,İ HAKEMLERİ GÖREVLENDİRİLECEKTİR.
    İŞTİRAK EDEMEYECEKLER 05322823657 NUMARALI TELEFONDAN CEMAL KABADAYI’YA ULAŞMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

ÖNEMLİ: ORGANİZASYON KOMİTESİNDE YER ALAN İSİMLER AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞ OLUP; MÜSABAKALAR ORGANİZASYON KOMİTESİNCE YÜRÜTÜLECEKTİR.

ORGANİZASYON KOMİTESİ:

  • KUBİLAY KALAYCIOĞLU
  • FATİH KORKULU
  • CEM TİMOÇİN
  • SELİN AYKUTLU
  • FEVZİ YAVUZ
  • HÜLYA PERVİN BİROL
  • ZÜBEYDE TANRIVERDİ
  • SABRİ BAKIR
  • BÜLENT YILMAZ
  • İHSAN KAHRAMAN
  • CEMAL KABADAYI
  • OĞUZHAN AKKAYA

 

GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ:

Abdullah Erten Hikmet Güzelkokar Nilay Gökçe Gümüşbaş
Agit Fidan Hilal Markoç Nuray Beşenk
Ahmet Akpınar Hilmi Bayat Nurcan Arslan
Ahmet B.Bozkurt Hüseyin Çakır Oğuzhan Akkaya
Ali Koç ilker Kayma Osman Karadağ
Arzu Karadoğan İnci Ena Elmas Ozan Polat
Bayram Duran İzzet Söylemez Rabia Feyizoğlu
Bilal Kahveci Kadir Öztekin Rahime Eğmen Bakır
Burak Gökbulut Kadir Temüz Sadi Atagün
Burcu Arun Kibar Uzunçavdar Sait Bal
Cem Karabacak Kürşat Markoç Sakine Küçükakyüz
Cemal Kabadayı Latife Efe Saliha Tik
Cüneyt Avlar M.Mehmet Alioğlu Selin Aykutlu
Devrim Birsöz Mehmet Levent Kalaycı Selin Kılıç
Ebru Kelkitli Mehtap Odabaş Sema Güzel
Elif Acar Melis S. Ağkuş Serhat Purcu
Elnur Karakulak Küçük Merve Aktürk Serkan Okçu
Emre Celep Merve Doğan Serkan Uzunçavdar
Emre Ersoz Metin Malay Serpil Uzunçavdar
Erkan Şahin Mina Döndü Paslı Sevda Aysu
Esra Kandemir Muhammed F. Cinisli Sinan Keleş
Esra Okumuş Muhammet F.Taştan Şermin Çil
Feridun Aydoğan Muhammet T.Karakaş Şeyda Karagüney
Feyza Seber Muharrem Kılıç Şükrü T. Denizöz
Gamze Aşçı Murat Bozok Teyfik Çelik
Gözde İn Mustafa Atmaca Tuğçe Kaya
Gül Ayhan Mustafa Çoban Vedat Uzun
Gül Kılıç Mustafa K.Göçgün Yaprak Avcı
Hacer Uzan Mustafa Kahraman Yasemin Gökay
Hacı Bayram Doğan Mustafa Mert Yasin Aydın
Hacı Osman Keskin Nail Işık Zöhre Vatangül
Hasan İlkar Necmettin Özel  Burcu Özkan

Avrupa Yakası Tartı Hakemleri

  • Cemal Kabadayı
  • Burcu Arun
  • Selin Kılıç
  • Yaprak Avcı
  • Teyfik Çelik
  • Abdullah Erten

Anadolu Yakası Tartı Hakemleri

  • Oğuzhan Akkaya
  • Melis Senanur Ağkuş
  • Hüseyin Çakır
  • Latife Efe
  • Esra Kandemir
  • Muharrem Kılıç

Lütfen asıl kaynaktan teyit ediniz. //istanbul.gsb.gov.tr

2019-01-17T04:44:42+03:0025 Aralık 2017|

Siz de fikrinizi belirtin