2.Uluslararası İsmet Iraz Taekwondo Turnuvası

Taekwondo Turnuvası İsmet Iraz

İkincisi düzenlenen Uluslararası İsmet Iraz Taekwondo Turnuvası, 18-20 Kasım 2016 tarihleri arasında Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde gerçekleşecektir. Kulübümüzden Muhammet Emin Aydoğdu ve Ayşe Ebrar Duran’ın katılacağı bu önemli turnuvada kendilerine ve tüm diğer sporculara başarılar diliyoruz.

Ayrıca Kulüp Antrenörümüz Cihan Emre Akdemir, 2.Uluslararası İsmet Iraz Taekwondo Turnuvasında Milli Antrenör olarak diğer milli antrenörlerle beraber Türk sporcuların arkasına çıkacaktır.

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği (İSTTİT)’nin yayınladığı haberde, İl Temsilcimiz Mustafa Bulut, tüm sporcu, antrenör ve hakemlerimizi turnuvaya davet etti.

Bizde Cihan Spor Kulübü olarak, sporcularımız ve antrenörlerimizle birlikte turnuvada kendi sporcularımıza ve diğer milli sporcularımıza destek vermek için tribünlerde yerimizi alacağız.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Ulaşım

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
Adres: Şehit Kamil Balkan Cad. Adapark Yanı Bayrampaşa/İstanbul
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Derya Eşme'den Türkiyeye Madalya Previous post Derya Eşme Dünya Üçüncüsü
Next post Minik Taekwondo’cular Tam Gaz Çalışıyor