23 Nisan Minikler Şampiyona Sonuçları

CİHAN SPOR KULÜBÜ 3 ALTIN, 1 BRONZ MADALYAYLA BAYANLARDA VE GENEL KLASMANDA TAKIM HALİNDE İSTANBUL İKİNCİSİ OLARAK ŞAMPİYONA’YA DAMGA VURDU!

Sarıyer’de düzenlenen Minikler İstanbul Şampiyonası’nda henüz yolun başında olan yeni jenerasyonumuz birbirinden zorlu rakipleri yendi.

1000 sporcunun katıldığı ve birçok belediye kulübünün katılım sağladığı Şampiyona’da 3 Altın, 1 Bronz madalyayla Bayanlarda ve Takım halinde İstanbul İkincisi olarak büyük bir başarıya imza atan kulübümüz sporcuları İstanbul’u titretti!

Minikler Şampiyonasında Dereceye Giren Sporcularımız:

  • 45 Kg Bayanlar Melisa Ateş
  • 45 Kg Erkekler Ahmed Muhammed Türker
  • 50 Kg Bayanlar Yağmur Ebru Erbaş
  • 36 Kg Bayanlar Begüm Zeynep Taşkın

Yoğun ve planlı çalışmalarımız sonucunda henüz ilk defa maça giren Muhammed Şampiyon olurken, Begüm bronz madalya alma başarısı gösterdi.
Diğer sporcularımız Melisa ve Yağmur Ebru’da İstanbul Şampiyonu olarak başarılarını perçinlediler. Maça girip madalyaya kazanamayan diğer sporcularımızı da mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor, önümüzdeki müsabakalar öncesinde programlarımıza eksiksiz katıldıkları takdirde madalya almalarının kaçınılmaz olduğunu belirtmek istiyoruz.

Cihan hocamızın şehir dışında olmasından dolayı sporcularımızla özel olarak ilgilenen Mahmut İlhan, Mustafa Ağca, Mehmet Yümlü, Sait Bal, Erdal Erdoğan, Oğuzhan Maviş ve Hüseyin Ağca hocalarımıza, sporcularımıza maddi manevi destekleriyle yardımcı olan sporcularımız Muhammet Ataoğlu, Pınar Bozkurt, Mehmet Kani Polat ve Sena Ay’a da ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz.
Tüm Sonuçlar İçin Buraya Tıklayınız

TÜM RESİMLER:

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Previous post Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası
Next post Kuşak Terfi Sınavı Tarihi İlan Edildi (Mayıs 2017)