Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası

Ana sayfa » Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası

Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası

Müsabakanın Adı:      23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası

Müsabaka Tarihi:                             27-28-29-30 Nisan 2017
Müsabaka Yeri:                                Sarıyer spor salonu
Müsabakaların Başlama Saati:       09:00
Müsabaka Listelerinin Sunumu      24.04.2017 Pazartesi : 23:00’a
kadar http://kulup.isttit.com  adresine yapılacaktır.
 Esame listelerinin asılları RESMİ ANTRENÖRtarafından bizzat teslim edilecektir. Esame listeleri http://kulup.isttit.com adresinden –SİSTEMDEN    çıkartılacaktır sisteme girmeyen sporcular  tartı günü listeyle gelseler bile kesinlikle  tartıya alınmayacaktır. Tüm antrenörlerimiz bu konuda dikkatli olması gerekmektedir.
 
NOT:siklet değişikliği yapılmayacaktır antrenörlerimizin sporcuları kesin kg yazarak sisteme girmeleri gerekmektedir aksi takdirde sporcular elenecektir.

SIKLETLER

     MİNİK BAY-BAYANLAR    : 27-30-33-36-40-45-50-57- +57 Kg.

KATEGORİ

Müsabaka günleri tartı bittikten sonra yoğunluk olan kilolara  göre dağılımı yapılacaktır.
KATEGORİ
PERŞEMBE
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
MİNİK BAY
MİNİK  BAYANLAR

MÜSABAKA TARTI TARİHİ VE YERİ

TÜM SIKLETLERİN TARTISI 25 NİSAN  2017  SALI  GÜNÜ  SAAT: 17:00-19:30 ARASINDA:
  • AVRUPA YAKASI: BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU
    • GÖREVLİ HAKEMLER 
    • İDRİS YAVUZ
    • MUSTAFA ÇAYIR
    • TEYFİK ÇELİK
    • NURAY BEŞENK
    • HACER UZAN
  • ANADOLU YAKASI: BURHAN FELEK  KAMP EĞİTİM MERKEZİ
    • GÖREVLİ HAKEMLER 
    • ALİ KOÇ
    • OĞUZHAN AKKAYA
    • MUSTAFA ATMACA
    • LATİFE EFE
    • SELİN AYKUTLU
    • BUSE FEVZİOĞLU
 TEKNİK TALİMAT:
  1. Minik Erkek ve Bayanlar : En az Mavi Kırmızı  (3.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip  2005 – 2006 ve 2007 doğum tarihli sporcular
  2. Müsabakalarda kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya nüfus cüzdanı ve 2017 vizeli Lisansla geleceklerdir.
  3. Yarışmalar, Elektronik Sistem’le yapılacak olup, tüm yarışmacılar; selfguard Hariç tüm malzemelerini kendileri getireceklerdir.
  4. Doboklarda ve antrenörlerin eşofmanlarında Ay-Yıldız amblemi ve Türkiye yazısı olmayacaktır.
  5. Bu müsabaka, 2017 yılı Taekwondo Federasyonu talimatlarına göre yapılacaktır.
  6. Müsabakada CAMLI KASK kullanılacaktır.
  7. Müsabakalarda 2017 vizeli Antrenörler sporcularını müsabakaya çıkarta bilecektir.
 
 
NOT: TALİMATTA YER ALMAYAN KONULARDA İSTANBUL İL TEMSİLCİSİ VE İL HAKEM KOMİTESİ YETKİLİDİR.

Görevli Hakemlerin Listesi

MUSTAFA BULUT
MEHMET ÇALIŞKAN
CEMAL KABADAYI
ALİ KOÇ
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ
İDRİS YAVUZ
YAPRAK AVCI
OĞUZHAN AKKAYA
MUSTAFA ÇAYIR
NECMETTİN ÖZEL
MUSTAFA ATMACA
TEYFİK ÇELİK
KİBAR UZUNÇAVDAR
HACER UZAN
ABDULLAH ERTEN
LATİFE EFE
MUSTAFA ÇOBAN
HALİDUN YAYLA VOLKAN YILDIRIM
ŞÜKRÜ TURAN DENİZÖZ
İNCİ ENA ELMAS
MUSTAFA KEMAL GÖÇGÜN
GAMZE AŞÇI
NURAY BEŞENK
HİKMET  GÜZELKOKAR
CEM KARABACAK
SERKAN OKÇU
GÜLŞEN AVCI
BÜŞRA DUMAN
BURAK BAĞIRSAKÇI
BURCU ARUN
YASİN YİĞİT
OSMAN KARADAĞ
NİHAL ERTÜRK KOCA
HİKMET  GÜZELKOKAR
SELİN AYKUTLU AGİT FİDAN MURAT BOZOK
AHMET AKPINAR AHMET BURAK BOZKURT BİLAL KAHVECİ
BURAK GÖKBULUT DERYA MARAŞLI BURCU ÖZKAN
CÜNEYT AVLAR DEVRİM BİRSÖZ ELİF ACAR
ELNUR KARAKULAKKÜÇÜK EMRE CELEP EMRE ERSÖZ
ERKAN ŞAHİN ESRA KANDEMİR ESRA OKUMUŞ
FARUK SADİ GÖZDE İN GÜL AYHAN KAHRAMAN
HASAN İLKAR HİLAL MORKOÇ HİLMİ BAYAT
İZZET SÖYLEMEZ KADİR TEMÜZ KÜRŞAT MORKOÇ
MEHMET LEVENT KALAYCI MEHTAP ODABAŞ MELİS SENANUR AĞKUŞ
MERVE AKTÜRK MERVE DOĞAN MERVE MEHMETALİOĞLU
METİN MALAY MİNA DÖNDÜ PASLI MUHAMMED FURKAN CİNİSLİ
MUHAMMET TALHA KARAKAŞ MUHARREM KILIÇ NAİL IŞIK
NİLAY GÖKÇE GÜMÜŞBAŞ NURCAN ARSLAN OZAN POLAT
RAHİME EYMEN BAKIR SADİ ATAGÜN SAİT BAL
SALİHA TİK SELİN KILIÇ SEMA GÜZEL
SERHAT PURCU SEVDA AYSU SİNAN KELEŞ
ŞERMİN ÇİL TUĞÇE KAYA VEDAT UZUN
YASEMİN GÖKAY YASİN AYDIN H.BAYRAM DOĞAN
2019-01-17T04:44:42+00:0019 Nisan 2017|

Siz de fikrinizi belirtin