Sporcuların Madalyaları Takdim Edildi

Madalya kazanan ve hakem olan sporcularımız, 15 Nisan Cumartesi günü düzenlediğimiz törenle tüm sporcularımızın bu başarıya ulaşması için, çalışmalarındaki ciddiyeti koruyabilmeleri için örnek gösterildi.

Seyfettin Hocamız, sporcularımıza okul derslerindeki başarının ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Derslerde ve sporda başarılı olmanın gelecekleri ve üniversite hayatları için önemli olduğunu, bunun için pes etmeden çalışmaları gerektiğinin altını çizdi.

Hamarat velilerimizi de es geçmemek gerekiyor. Kutlama için yaptıkları birbirinden güzel yiyecekleri afiyetle yedik 🙂

Yusuf Atasoyu MEB Türkiye İkincisi

Sporcumuz Yusuf, 12-14 Nisan tarihlerinde Adana’da Yüreğir Spor Salonunda gerçekleştirilen MEB Türkiye Şampiyonasında İkinci olarak, gümüş madalya sahibi oldu 🙂

Hakem Oldular

Kulübümüzden yetişen sporcularımız Ahmet Burak Bozkurt ve Burcu Özkan 6-9 Nisan Tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Aday Hakem Kursunu başarı ile bitirerek, Hakem oldular. Diğer sporcularımıza örnek olması dileğiyle, hakemlerimize görevlerinde başarılar diliyoruz.

Yağmur Ebru Erbaş İstanbul Üçüncüsü

3-7 Nisan tarihlerinde düzenlenen MEB Yıldızlar İstanbul Şampiyonasında sporcumuz Yağmur 47 Kg Yıldız Bayanlar sıkletinde Üçüncü olarak Bronz madalya sahibi oldu.

İmam Hatip Ortaokulları Arası Taekwondo Müsabakası

14 Mart tarihinde düzenlenen özel turnuvada Melisa Ateş, Rümeysa Çelik ve Furkan Ertin rakiplerini yenerek, madalya altın ve gümüş madalyalarla turnuvayı sonlandırdılar.

Fotoğraflar

 

Previous post Aday Hakem Kursu Sonlandı
Next post Minikler İstanbul Taekwondo Şampiyonası